Nicosia Royal City Satışa sunuldu

Kıbrıs’ta emlak alanında yatırım yapmak isteyenler için kaçırılmayacak fırsat. 2+1 dairelerin 49 bin STG’den satışa sunulduğu 164 dairelik dev proje, Lefkoşa, Küçükkaymaklı’da. Şehir merkezine yürüyüş mesafede olup, şehir merkezinin karmaşasından uzakta, düzlük ve geniş bir alana yayılacak olan Nicosia Royal City daireleri tükenmeden harekete geçin.

Tek yetkili satış acentesi Kıbrıs Emlak Dünyası olan Nicosia Royal City projesine kendi sitesinden veya bu yazı sonunda verdiğimiz telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Gerek yaşamak için, gerekse yatırım için kaçırılmaması gereken bu fırsat her zaman ayağınıza gelmez. Küçük Kaymaklı’da TÜRK KOÇANLI olan arazide inşasına başlanan Nicosia Royal City projesi 2 etaptan oluşacak ve toplamda 11 blok binadan ve 164 adet daireden meydana gelecektir. Daireler 2+1 ve 3+1 seçenekleri ile satışa sunulmuştur. Ayrıca 2+1 penthouse dairlerde satışa sunulmaktadır.

 

‘’Nicosia Royal City’’ projesi site içerisindeki ayrıca sosyal aktivite alanları ile daha kaliteli bir yaşam alanı sunmayı hedefliyor. Projede basketbol sahası, açık hava spor alanı, çocuk oyun parkları, yürüyüş yolları ve bisiklet yolları bulunmaktadır.

Konum olarak Lefkoşa’nın birçok bölgesine yakınlığı ile hareket alanınızı genişleten bu proje, market, restoran, eczane, otobüs durakları, açık Pazar ve doğa kültür ve spor parkına yürüyüş mesafesinde.  Dolayısıyla bölge sürekli değer kazanıyor ve bu yükseliş satın alacağınız dairenin de değerine yansımakta.

Daha fazla bilgi için: Kıbrıs Emlak Dünyası

Özker Özgür Caddesi
Atatürk Öğretmen Akademisi Karşısı
K.Kaymaklı, Lefkoşa

 

Tel:+90 392 227 1696
Fax: +90 392 228 37 77
Gsm: +90 533 863 2573

[email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir