Kıbrıs’ta günlük yazlık villa kiralama

Kalabalık aileler ve sevdikleriyle gözden uzakta, başbaşa tatil geçirmek isteyenlere 2018 yılından beri müstakil lüks villalarda konaklama hizmeti veriyoruz.  Girne’nin en doğusunda, en batısına kadar onlarca villa içeren portföyümüzden, denize yürüme mesafesinde, veya şehir merkezine yakın, veya dağlarda ve gözlerden ırak konumları ile her isteğe, her talebe hitap eden villalarımızdan dilediğinizi seçin ve unutulmaz bir Kıbrıs tatili yaşayın.

 

Eğer 5 kişi ve daha fazla bir grup olarak Kıbrıs tatili planlıyorsanız, hem konfor hem ekonomik olan villa kiralamayı mutlaka düşünmelisiniz. Günlük 250 TL’den başlayan fiyatlarla, kişi başına böldüğünüzde pansiyondan bile daha ucuza gelen ve 5 yıldızlı otel konforu sunan özel havuzlu villalar, mutlaka değerlendirilmesi gereken önemli bir seçenek.  Ancak bu fiyatalrın sezon bazında farklılık gösterip, yoğun sezonlarda daha yüksek olacağını unutmayınız. Yinede, Kıbrıs’ta yazlık villa kiralama‘nın  kalabalık gruplar için kesinlikle daha ekonomik olduğu gerçeği değişmez.

3, 4 ve 5 yatak odalı özel villalarda en fazla 10 kişiye kadar konfrolu bir konaklama imkanı sunulmaktadır. 10 kişiden daha mı fazlasınız? o Zaman size yan yana olan Gölcük villalarımızdan, 2, 3 veya 4 tane kiralayabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir